Długo oczekiwany kolejny pokaz filmu „Stalag IF Sudauen” w Suwałkach. Już 3 listopada o godzinie 16:30 w kinie Cinema Lumiere w CH PLAZA seans dokumentu o obozie jenieckim, który funkcjonował podczas II Wojny Światowej.

Film dokumentalny „Stalag IF Sudauen” przybliża widzowi historię obozu jenieckiego, który w pierwszych miesiącach funkcjonowania działał jako Oflag 68 (obóz oficerski).

Zaproszeni do udziału w produkcji historycy dokładnie przybliżą szczegóły dotyczące obozu leżącego na terenie dzisiejszego Osiedla Północ w Suwałkach. Świadkowie natomiast podzielą się swoimi wspomnieniami z okresu II Wojny Światowej.

Projekcja filmu 3 listopada 2022 w Suwałkach

Już 3 listopada 2022 o godzinie 16:30 w kinie Cinema Lumiere w Suwałkach zostanie zaprezentowany film dokumentalny „Stalag IF Sudauen”. za produkcję filmu odpowiada studio filmowe 3FILM natomiast reżyserem obrazu jest Krzysztof Dawid Kowalewski.

Wstęp na seans jest biletowany. Bilety w cenie 15 zł można nabyć wyłącznie za pośrednictwem systemu Ekobilet. Link do kupna biletów:

https://ekobilet.pl/e/stalag-if-sudauen-pokaz-filmu-494125?evt=494125&fbclid=IwAR1TNcTkNseDSe9055bYDbax2zP60B19awLwZ9lYBojuHookztfQlIRbKi0

Trailer filmu dokumentalnego