W dniach 26 i 27 listopada odbędą się w Suwałkach jedne z ostatnich pokazów filmu dokumentalnego „Stalag IF Sudauen”. W kinie Cinema Lumiere seanse rozpoczną się o godzinie 12:00 (w sobotę i niedzielę). Wybór na terminy weekendowe padł nieprzypadkowo, ponieważ otrzymywaliśmy mnóstwo próśb z możliwością wyświetlenia filmu w dni wolne od pracy aby Ci, którzy do tej pory nie mogli obejrzeć dokumentu, dali sobie taką możliwość. Organizacja wydarzeń nie byłaby jednak możliwa bez wsparcia z zewnątrz.

Wsparcie mecenasów pozwala Nam rozwijać twórcze skrzydła

Dzięki temu, że kolejnymi partnerami projektu „Stalag IF Sudauen” zostało dwóch nowych mecenasów, możliwe było zorganizowanie dodatkowych pokazów dla widzów. Pokazów kinowych. Według Naszej filozofii to właśnie kino jest tym miejscem gdzie najlepiej ogląda się filmy. Nie ma porównania obraz jakości z projektorów kinowych z innymi. Do tego jakościowy dźwięk i wygodne fotele. Kina są świątyniami filmu więc tam Nasz film ogląda się najlepiej. Niestety wynajem sal kinowych to również niemałe koszty. Znalezienie zaufanego partnera pozwoliło zorganizować kolejne seanse w świątyni filmu jaką jest kino.

Catering Kalinka – dobra zabawa i smaczne jedzenie

Patronat nad zbliżającymi się pokazami filmu „Stalag IF Sudauen” objęły dwie duże marki w północno – wschodniej Polsce. Mecenasem pokazu sobotniego 26 listopada została firma Catering Kalinka. Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w organizacji imprez wszelkiego rodzaju – od małych rodzinnych uroczystości po ogromne eventy. Znani są ze wspaniałej kuchni, która robi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych smakoszach. Catering Kalinka już drugi raz z rzędu organizuje największą zabawę sylwestrową w tej części Polski. 31 grudnia na hali Suwałki Arena odbędzie się bal, podczas którego uczestnicy będą bawili się mając do dyspozycji mnóstwo atrakcji zapewnionych przez Jana Kalinowskiego z ekipą. Więcej szczegółów na https://cateringkalinka.pl

Hotel LOFT – miejsce z duszą. Stylowo i elegancko

Mecenasem niedzielnego pokazu – 27 listopada został Hotel LOFT. Obiekt umiejscowiony jest w Suwałkach, przy ulicy Pułaskiego 24K. Podziw budzi wygląd budynku hotelu albowiem znajduje się on w budynku po koszarach wojskowych, które powstały jeszcze w czasach carskich. Jak piszą o sobie: „Hotel LOFT to miejsce gdzie historia łączy się z nowoczesnością.” Trudno się z tym nie zgodzić.

Ale Hotel LOFT to nie tylko miejsce, w którym można przenocować i dobrze zjeść w hotelowej restauracji. Hotel LOFT to też możliwość zorganizowania wspaniałych rodzinnych uroczystości takich jak np. wesele. I to nie byle jakie wesele. Wnętrze budynku to architektoniczne arcydzieło. Dla poszukiwaczy miejsca na eleganckie przyjęcie weselne Hotel LOFT powinien być pierwszym wyborem. Miejsce ze smakiem i wyszukaną ofertą dla Par Młodych. Zapraszamy na stronę internetową Hotelu LOFT: https://www.hotelloft.pl/

Bardzo dziękujemy za wsparcie Naszym mecenasom. To dzięki ich wrażliwości i zrozumieniu idei, którą realizujemy Nasza współpraca układa się tak dobrze. Czujemy też odpowiedzialność za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni.